Prekių katalogas

Garantijos sąlygos AEG, Milwaukee prietaisams

  • Garantijos sąlygos AEG, Milwaukee prietaisams

    GARANTIJOS REGISTRACIJA / PRATĘSTA GARANTIJA

    Norint gauti 3 metų pratęstą garantiją, klientas turi įregistruoti įrankį per 30 dienų nuo įsigijimo dienos. Siekiant užtikrinti, kad būtų užregistruotas būtent įsigytas, o ne koks kitas įrankis, yra būtinas datos kodas. Registruojant pateikiamas sertifikatas (kaip parodyta toliau), kurio numeris turi sutapti su serijos numeriu, nurodytu techninių duomenų lentelėje.
    Visose pretenzijose dėl garantijos turi būti nurodomas įrankio tipas, serijos numeris ir datos kodas.

    AEG suteikia užregistruotiems prietaisams: įrankiams - 3 metų garantiją , o akumuliatoriams ir krovikliams suteikiama 2 metų garantija. Be registracijos garantija 12 mėn.

    PAKUOTĖS KONTROLINIS SĄRAŠAS

    Kad įrankis būtų remontuojamas pagal garantiją arba pratęstą garantiją, kontroliniame sąraše visi langeliai turi būti pažymėti žaliai!
    Prieš siųsdami įrankį priežiūrai:

    • Ar į įrankio pakuotę įdėta sąskaita faktūra ar jos kopija?
    • Jei įrankį įsigijote daugiau nei prieš metus, ar į įrankio pakuotę įdėtas pratęstos garantijos sertifikatas?
    • Ar yra gedimo aprašymas?
    • Ar siunčiate įrankį su visais reikalingais priedais? (t. y. rankena, apsauga)
    • Ar TTI techninės priežiūros užsakyme užpildytas įrankio aprašymas, serijos numeris ir gamybos kodas?  

    GARANTIJOS SĄLYGOS:

    Garantija taikoma visiems gaminio defektams, atsiradusiems per garantinį laikotarpį, dėl gamybos ar medžiagų trūkumų pirkimo dieną. Garantija taikoma tik taisymui ir (arba) įrankio pakeitimui ir neapima jokių kitų įsipareigojimų, įskaitant, bet neapsiribojant, atsitiktinę ar išvestinę žalą ir nuostolius. Garantija negalioja, jei gaminys buvo netinkamai naudojamas, naudojamas ne taip, kaip nurodyta instrukcijoje arba neteisingai prijungtas prie maitinimo šaltinio.

    Garantija netaikoma:

    • Gaminio pažeidimams, atsiradusiems dėl netinkamos arba nepakankamos priežiūros
    • Gaminiams, kurie buvo pakeisti ar modifikuoti
    • Gaminiams, kurių originalus identifikavimo (prekės ženklo, serijos numeris) žymėjimas buvo pažeistas, pakeistas ar pašalintas
    • Žalai, sukeltai nesilaikant instrukcijos
    • Gaminiams, ant kurių duomenų lentelės nėra CE patvirtinimo ženklo
    • Gaminiams, kuriuos bandė taisyti neįgaliotos dirbtuvės arba be išankstinio „Techtronic Industries“ leidimo
    • Gaminiams, prijungtiems prie netinkamo maitinimo šaltinio (amperų, įtampos, dažnio)
    • Žalai, kurią sukelia išorinis poveikis (vanduo, cheminės medžiagos, fizinis poveikis, smūgiai) ar pašalinės medžiagos
    • Įprastai susidėvinčioms atsarginėms dalims
    • Netinkamam naudojimui, per didelei įrankio apkrovai
    • Nepatvirtintų priedų ar dalių naudojimui
    • Priedai pateikiami kartu su įrankiu arba įsigyjami atskirai. Įskaitant, bet neapsiribojant: atsuktuvų antgaliai, grąžtai, šlifavimo diskai, švitrinis popierius, peiliai ir šoninės kreipiamosios, peiliai, pjūklo grandinės, pjovimo linijos.
    • Komponentai (dalys ir reikmenys), kurie natūraliai ir normaliai nusidėvi, įskaitant, bet neapsiribojant: Serviso ir techninės priežiūros rinkiniai, angliniai šepetėliai, guoliai, griebtuvas, SDS grąžto tvirtinimo priedas ar laikiklis, maitinimo laidas, pagalbinė rankena, transportavimo nešiojimo dėklas, šlifavimo plokštė, dulkių maišas, dulkių išmetimo vamzdis, pneumatinių veržliarakčių kaiščiai ir spyruoklės, pavaros diržai, veltinio poveržlės, prikabinimo kaiščiai, vakuuminis maišelis, žarnos, jungiamosios detalės, ratai, „Fix-Tech“ adapteriai, svirties rankenėlės, pavaros diržai, sankabos, krūmapjovės diskai, gyvatvorių ar vejapjovių žirklės, diržai, dirželiai, droseliai, dantys, veltinio poveržlės, kablio kaiščiai, orapūtės ventiliatoriai, pūtimo ir vakuuminiai vamzdžiai arba purkštukai, orapūtės dulkių maišeliai ir dirželiai, kreipiamieji strypai, pjūklo grandinės, žarnos, jungiamosios detalės, purškimo antgaliai, ratukai, purškimo lazdelės, vidinės ritės, išorinės ritės, pjovimo linijos, vakuuminiai mulčiavimo peiliai ir kt. 

    DEFEKTŲ TURINČIOS MEDŽIAGOS ARBA DARBO KOKYBĖ

    „Milwaukee“ ir "AEG" savo tiekėjams ir gamybos operacijoms taiko aukštus kokybės standartus, o 100 % visų gaminių yra išbandomi prieš išvežant iš gamyklos, tačiau retais atvejais pasitaiko gaminių defektų.
    Kai galima įsitikinti, kad defektą sukėlė:

    1. Neteisingas montavimas arba,
    2. Vienas ar keli komponentai nebuvo pagaminti pagal projektavimo specifikacijas.

    Pagal „Milwaukee“ ir "AEG" garantiją toks gaminio defektas pašalinamas nemokamai

    SUSIDĖVĖJIMAS

    „Milwaukee“ ir "AEG" garantija netaikoma komponentams, kurie įprastai arba natūraliai dėvisi dėl naudojimo pagal naudojimo instrukcijas. Terminas „susidėvėjimas“ priklauso nuo produkto naudojimo valandų ir naudojimo aplinkos. Tai nustato techninės priežiūros centras.

    Toliau nurodytos dalys gali būti susidėvėjusios ir todėl joms garantija netaikoma, jei gaminys buvo intensyviai naudojamas pagal paskirtį ir aplinkoje, kuriai jis buvo sukurtas: rotoriaus komutatoriai, guoliai, jungikliai, atmušų detalės ir plunžeriai, sankabos ir dalys, kurios paprastai sąveikauja viena su kita.

    Be to, atsižvelgiant į šių komponentų eksploatacines savybes, naudojant šias medžiagas ir aplinkoje, kuriai jos buvo skirtos, tikimasi, kad dėvėsis šios dalys / komponentai: Griebtuvai, variklis, šepečiai, troso mazgas

    Susidėvėjimo atvejus turi nustatyti techninės priežiūros agentas. 

    AKUMULIATORIŲ BLOKAI – BENDRA PRIEŽIŪRA

    Jei akivaizdu, kad šių rekomendacijų nesilaikyta, garantija akumuliatoriaus gedimams ar prastam veikimui netaikoma.

    Akumuliatoriai:
    Norint užtikrinti maksimalų akumuliatoriaus eksploatavimo laiką, yra keletas geriausios praktikos variantų, kurių reikėtų laikytis. Patikrinkite, ar naudotojas laikėsi šių nurodymų:

    1. Akumuliatorius geriausiai veiks, jei jis bus įkraunamas kambario temperatūroje. Jo negalima įkrauti esant žemesnei
    2. kaip –10 ºC arba aukštesnei kaip 66 ºC temperatūrai. Tokiomis sąlygomis akumuliatorius nebus visiškai įkrautas ir gali būti negrįžtamai sugadintas. Jei akumuliatorius yra karštas, vartotojas turėtų išimti jį iš įkroviklio mažiausiai 2 valandoms, kol akumuliatorius atauš iki kambario temperatūros. Negalima iškrauti akumuliatoriaus tiek, kad įrankis nustos veikęs su darbui reikalinga galia ir sukimo momentu, nes tai gali sukelti nepataisomą žalą, kai akumuliatoriaus nebebus galima pilnai įkrauti.
    3. Akumuliatorių reikia laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Jei aplinkos temperatūra viršija 49 ºC, tai gali sumažinti akumuliatoriaus veikimo laiką.
    4. Vartotojas turėtų periodiškai įkrauti akumuliatorių per naktį, kad išnaudotų visas įkrovimo sistemos galimybes, kad būtų užtikrintas optimalus veikimo laikas ir baterijos veikimo laikas.

    Gedimo režimai:

    1. Garantija netaikoma akumuliatoriaus gedimams ar blogam veikimui, jei:
    2. Neapsaugoti akumuliatoriaus gnybtai, kai akumuliatorius nenaudojamas
    3. Jei akumuliatoriaus laikikliai yra labai užteršti, akumuliatorius gali užsiblokuoti prie įrankio.
    4. Vandens patekimas 

    PAKUOTĖ

    Naudojama pakuotė turi būti tinkama saugiam gabenimui.
    „Milwaukee“ ir "AEG" turi teisę neteikti garantijos, jei gaminiai / pakuotės į mūsų remonto centrus atvežami pažeisti netinkamoje pakuotėje. Norint apsaugoti įrankį nuo pažeidimų transportavimo metu, patartina jį išsiųsti atgal originalioje pakuotėje, įskaitant rinkinio dėžę, arba į pakuotėje, kurią yra saugu transportuoti. 

    NETINKAMAS ĮRANKIO NAUDOJIMAS

    Įrankio netinkamo naudojimo pavyzdžiai:

    • Stiprus smūgis ar nukritimas
    • Pašalinių daiktų, pavyzdžiui, vinių, varžtų, smėlio, nešvarumų, įtraukimas
    • Paskirčiai netinkamo įrankio naudojimas
    • Bet kokie įrankio pakeitimai
    • Ilgalaikis aplinkos poveikis, sukeliantis rūdis, koroziją ir kt.
    • Netinkama maitinimo įtampa
    • Netinkamų priedų ar baterijų naudojimas
    • Nepakankama priežiūra (ypač plaktukų)
    • Netinkamų tepalų naudojimas
    • Nepakankamas tepimas
    • Vandens patekimas 

    PRIŽIŪRĖTI BANDĖ PATS KLIENTAS ARBA NEĮGALIOTAS ASMUO

    Jokiomis aplinkybėmis garantiniu laikotarpiu klientas neturėtų bandyti pats prižiūrėti savo įrankio. Bet koks toks bandymas panaikina minėto įrankio garantiją.
    Garantinį remontą gali atlikti tik įgaliotasis priežiūros atstovas. Netinkamo remonto pavyzdžiai: neteisingai sujungti blokai, užspausti laidai, neteisingas varžto prisukimo momentas ir surinkimas. 

    KITI PATARIMAI 

    GUOLIAI

    Elektriniai įrankiai gali būti su įvairių tipų guoliais, tokiais kaip rutuliniai, adatiniai ar paprastieji ir t. t. Paprastai guoliai veikia kaip sąsaja tarp veleno ar komponento ir jo korpuso, leidžianti santykinai judėti tarp jų korpusų. Guolio gedimas gali pasireikšti kaip padidėjęs veleno, pritvirtintų komponentų susidėvėjimas (svyravimas) arba, kraštutiniais atvejais, įstrigimas. Dėl netinkamo naudojimo guoliai taip pat gali iškristi iš savo korpuso. Dėl guolio gedimo gali tekti pakeisti guolį, taip pat jo atskiras dalis. Guoliams, kurie sugenda dėl įprasto nusidėvėjimo ar pernelyg intensyvaus susidėvėjimo, atsižvelgiant į gaminio naudojimą pagal naudojimo instrukcijas ir aplinkoje, kuriai jis buvo sukurtas, garantija netaikoma.

    GRIEBTUVAI

    Griebtuvas tvirtai suima įrankį (paprastai grąžtą), todėl pastarasis sukasi ir atlieka tą patį veiksmą, kaip ir grąžtas. Griebtuvas gali būti „be raktų“, tai reiškia, kad jį galima užveržti ir atlaisvinti ranka, arba „su raktu“, tai reiškia, kad reikia naudoti atskirą griebtuvo raktą. Prie pneumatinių grąžtų pritvirtinti griebtuvai gali skirtis nuo tų, kurie yra montuojami tik rotaciniuose grąžtuose, nes pirmieji turi atlaikyti didesnės įrąžas, kurį sukelia pneumatiniai instrumentai (kalimas). Griebtuvas gali būti sugadintas dėl netinkamo naudojimo ne pagal paskirtį, netinkamo elgesio ar priežiūros. Pavyzdžiui:

    • Grąžto poslinkis dėl netinkamo priveržimo griebtuve.
    • Grąžto valdymas, kai griebtuvas naudojamas gręžti mūrui ar kitiems kietiems paviršiams, dėl kurių jis susidėvi.
    • Rūdys dėl netinkamo ilgalaikio drėgmės poveikio.
    • Dulkės, susikaupusios ant griebtuvo.
    • Griebtuvams paprastai netaikoma garantija, išskyrus tuos atvejus, kai jie yra pagaminti nesilaikant specifikacijos.

    VARIKLIAI

    Pagrindinė elektrinio įrankio dalis yra variklis. Norint ilgai dirbti be problemų, variklyje yra aušinimo ventiliatorius, pritvirtintas prie rotoriaus veleno. Šios aušinimo sistemos efektyvumas yra tiesiogiai susijęs su rotoriaus greičiu. Kuo didesnes jėgas patiria variklis, tuo daugiau energijos reikia norint išlaikyti nominalų apsisukimų skaičių. Ilgainiui variklio greitis sumažėja, o aušinimo poveikis mažėja taip greitai, kad padidėjus temperatūrai, įrankis pernelyg perkaista. Kad būtų išvengta perkaitimo, variklis visą laiką turėtų suktis vardiniu apsisukimų dažniu, todėl aušinimo sistema turėtų efektyviai veikti įrankio veikimo metu. Perkaitęs variklis, kuriam niekada netaikoma garantija, beveik visada rodo įrankio naudojimą ne pagal paskirtį (sąmoningai ar nesąmoningai) arba netinkamo įrankio pasirinkimą konkrečiai paskirčiai.

    JUNGIKLIAI

    Visi elektriniai įrankiai valdomi jungikliu. Elektrinio įrankio pagrindinį jungiklį reikia įjungti kaip gaiduką, slankiklį arba svirtį, kurie kai kuriais atvejais gali būti užrakinami įjungimo arba išjungimo padėtyje. Trumpalaikės jungiklių problemos paprastai kyla dėl pavaros arba užrakto mechanizmo pažeidimų, kai įrankiai mėtomi. Kitos ankstyvos problemos yra susijusios su jungiklių jungtimis, t. y. atsilaisvinusiais, arba nepakankamai priveržtais, arba per daug priveržtais gnybtų varžtais, kurie nupjauna laido jungtį. Ilgesnį laiką jungikliai gali įstrigti įjungimo arba išjungimo padėtyje dėl į juos patekusių medienos ar betono dulkių. Ypatingais atvejais dulkės gali suardyti jungiklio vidines jungtis, dėl to kontaktai gali sudegti ir kibirkščiuoti, o tai gali sukelti pertraukiamą veikimą.

    VALDYMO PLOKŠTĖS IR ELEKTRONIKA

    Valdymo plokštės gali būti statikai jautrios dalys. Todėl jas visada reikia laikyti ir montuoti naudojant atitinkamą statinę apsaugą. Pastaba: jungikliai ir valdymo plokštės yra jautrūs didelėms srovėms ir šilumai, kuriuos sukelia įrankio perkrova. Šiems gedimams niekada netaikoma garantija. Garantija netaikoma elektronikos / valdymo plokščių gedimams dėl susikaupusių dulkių.

    ŠEPĖTĖLIAI (ANGLIUKAI)

    Anglies šepetėliai naudojami statoriaus ritėms prijungti prie rotoriaus elektros variklyje. Įprasto įrankio naudojimo metu jie turi išlaikyti pilną kontaktą su besisukančiu paviršiumi. Elektrinio įrankio šepetėliai gali nusidėvėti tiek, kad įrankis sustoja. Tuomet juos reikia pakeisti. Sąlygos, kurios paprastai gali turėti įtakos šepetėlio nusidėvėjimui, Aplinka – temperatūra, drėgmė – perkrovos, dulkių patekimas. Per didelį šepetėlio nusidėvėjimą gali sukelti kitos variklio problemos, pvz., pažeistas rotorius ar trumpasis jungimas, trumpasis jungimas lauke, neteisingas rotorius ir (arba) montavimas. Šepetėliams, kurie sugedo dėl įprastinio nusidėvėjimo arba dėl per didelio susidėvėjimo, naudojant gaminį pagal jo naudojimo instrukcijas ir aplinkoje, kuriai jis buvo sukurtas, garantija netaikoma.