% Akcijinės kainos galioja tik užsakant Internetu! %

Originalūs
kokybiški
Įrankiai
Įrankiams
suteikiama
garantija
Pristatymas
visoje
Lietuvoje
+370 605 80006

Gamintojai
AGRI-FABAl-KOAMBER-LINEAmbrogioARIENSARNOLDASTORAWELCOBAHCOBANNERBELLBERNARDOBgs-technicBLACK & DECKERBortBoschBRENNENSTUHLCRAFTSMANCST BergerCub CadetDawerDEDRADefortDewaltDIMEXDOLMARDORMAKDremelМогилёвлифтмашEchoENARERBAEUROLFISKARSFLEXFlexo TrimFOGOGEKOGraphiteGrizzlyGROWAYGudnordHANDERHitachiHOBOTHondaHYMERIkra MogatecIMETINGERSOLL RANDKarcherKINGRONYKiporKrafTDeleLantmännenLEMANMakitaMAKTECMamibotMAR-POLMasterMCCULLOCHMESTOMetaboMilwaukeeMORIMTDNEATO ROBOTICSNEOOMAXOREGONOZAKIParrot MiniDronesPASLODEPirotecPubertRATIOPARTSRATOREDOKRUBIRURISScheppachSDMOShindaiwaSkilSOLO by AL-KOStabilaStanleyStigaStomerStromSUPTECTELESTEPSTELWINTEXASTIELBURGERTONINO LAMBORGHINITOPEXTORINTURANURALETSVariVARTAWIPERWolf GartenWorxYato

3M miškininko komplektas, ausinės, antveidis, lietaus dangalas

Echo3M miškininko komplektas, ausinės, antveidis, lietaus dangalas
59.00 EUR Į krepšelį

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

3M miškininko komplektas, ausinės, antveidis, lietaus dangalas

3M™ G500™ Antveidžio ir apsauginių ausinių laikiklis

  • 3M™ G500 Antveidžio ir apsauginių ausinių laikiklis - tai tvirta, lengvai naudojama veido apsaugos sistema, kurią galima naudoti su įvairiais antveidžiais, siekiant patenkinti daugelį pramonės ir miškininkystės reikalavimų.
  • Šie produktai buvo sukurti pagal aukščiausios kokybės reikalavimus, todėl suteikia puikią apsaugą nuo poveikio iš priekio ir iš šonų.
  • Kuriant produktus, ypatingas dėmesys skiriamas užtikrinti maksimalų matomumą ir dėvėtojo komfortą.
  • 3M™ G500 Antveidžio ir apsauginių ausinių laikiklis gali būti naudojamas su klausos apsaugos priemonėmis ar apsauginėmis ausinėmis su ryšio įranga.
  • Tai praktiškas ir patogus sprendimas veido ir klausos apsaugai, kai nereikia galvos apsaugos. Platus antveidžių ir klausos apsaugos priemonių asortimentas - įvairios kombinacijos pramonei.

3M™ G500™ Antveidžio ir apsauginių ausinių laikiklis

Savybės ir privalumai:

Priekinė dalis
+ Ventiliacijos angelės - didesnis komfortas. Priekinė dalis taip pat gali būti naudojama kaip 3M Peltor Apsauginių ausinių su ryšio įranga laido laikiklis.
Tinklinis antveidis
+ 5C (nerūdijančio plieno) antveidis yra patvirtintas apsaugai nuo greitųjų dalelių poveikio 45 m/s pagal EN1731 standarto reikalavimus.
Integruojami apsauginiai akiniai
+ Siekiant padidinti akių apsaugą,
G500 galima naudoti su integruojamais apsauginiais akiniais (V6*), kurie gali būti skaidrūs, pilki arba geltoni.
Klausos apsauga
+ Tvirto laikiklio dizaino dėka G500 gali būti naudojamas su apsauginėmis ausinėmis arba be jų. Jungties anga yra 30 mm: ji tinkama naudoti 3M Peltor P3E apsauginėse ausinėse su
tvirtinimu.
Galvos dirželis
+ Tvirtas dizainas su jungtimi apsauginėms ausinėms

ŽIŪRĖTI: 

Grįžti atgal
Naujienų prenumerata
facebook.com/rankis.lt
JAU 3 METUS IŠ EILĖS DŽIAUGIAMĖS IR DIDŽIUOJAMĖS, KAD MŪSŲ KOLEKTYVAS - RANKIS.LT  - YRA NR. 1 CUBCADET PARDAVĖJAS VISOJE LIETUVOJE!!!
ECHO 5 METAI GARANTIJA
sodo ekspertai.lt
MB "TVIRTAS MAZGAS"
METABO AKCIJOS!!!
lailazoo.lt