% Akcijinės kainos galioja tik užsakant Internetu! %

Originalūs
kokybiški
Įrankiai
Įrankiams
suteikiama
garantija
Pristatymas
visoje
Lietuvoje
+370 605 80006

Gamintojai
AGRI-FABAl-KOAMBER-LINEAmbrogioARIENSARNOLDASTORAWELCOBAHCOBANNERBELLBERNARDOBgs-technicBLACK & DECKERBortBoschBRENNENSTUHLCRAFTSMANCST BergerCub CadetDawerDEDRADefortDewaltDIMEXDOLMARDORMAKDremelМогилёвлифтмашEchoENARERBAEUROLFISKARSFLEXFlexo TrimFOGOGEKOGraphiteGrizzlyGROWAYGudnordHANDERHitachiHOBOTHondaHYMERIkra MogatecIMETINGERSOLL RANDKarcherKINGRONYKiporKrafTDeleLantmännenLEMANMakitaMAKTECMamibotMAR-POLMasterMCCULLOCHMESTOMetaboMilwaukeeMORIMTDNEATO ROBOTICSNEOOMAXOREGONOZAKIParrot MiniDronesPASLODEPirotecPubertRATIOPARTSRATOREDOKRUBIRURISScheppachSDMOShindaiwaSkilSOLO by AL-KOStabilaStanleyStigaStomerStromSUPTECTELESTEPSTELWINTEXASTIELBURGERTONINO LAMBORGHINITOPEXTORINTURANURALETSVariVARTAWIPERWolf GartenWorxYato

CUB CADET XZ3 122 VEJOS TRAKTORIUS Z FORCE

Cub CadetCUB CADET XZ3 122 VEJOS TRAKTORIUS Z FORCE
6095.00 EUR Į krepšelį

Pristatymo laikas: 1-5 d.d.

CUB CADET XZ3 122 VEJOS TRAKTORIUS Z FORCE

Unikalus, su dviguba ratų pavara priklausoma nuo vairo padėties, nulinio apsisukimo spindulio vejos traktorius skirtas profesionaliam arba ypatingai reikliam privačiam naudojimui.
"Z-Force  XZ3 122 turi vairą, o ne valdymo svirtis, todėl lengva išmokti juo važiuoti ir naudoti. Patentuota SYNCHRO-STEER® technologija užtikrina gerą nulinio posūkio manevringumą, valdymą vairu bei neprilygstamą stabilumą šlaituose. Visos šios savybės garantuoja geresnį veikimą, kuris palengvins Jūsų darbo dieną ir palaikys Jūsų namų grožį.
 

NAUJAS UNIVERSALUMO LYGIS.
Z-Force XZ3 122 turi vairą, o ne valdymo svirtis, todėl lengva išmokti juo važiuoti ir naudoti. Synchro-Steer technologija užtikrina gerą nulinio posūkio manevringumą, vairo valdymą bei stabilumą įkalnėse. Visos šios savybės garantuoja geresnį veikimą, kuris palengvins Jūsų darbo dieną ir palaikys Jūsų namų grožį.

Suvirintas pjovimo mazgas.
Kiekvienas Z-Force XZ3 didelio, suvirinto plieno pjovimo mazgo centimetras sukonstruotas taip, kad jame būtų neprilygstamas oro srautas, peilių persidengimas ir kokybiškas pjovimas. Kiekvieną kartą.

Synchro-Steer technologija.
Novatoriškos Synchro-Steer technologijos principas tas, kad vairas valdo ir priekinius, ir nepriklausomai valdomus galinius ratus, taip užtikrinamas geresnis valdymas, geresnis stabilumas ir geresni rezultatai. Dėl geresnio sukibimo ir valdymo galėsite greitai ir lengvai važiuoti nelygiu paviršiumi bei stačiais šlaitais negadindami savo sodo.

Dviguba hidrostatinė transmisija.
Dviguba hidrostatinė transmisija užtikrina aukščiausią manevringumą.

CUB CADET XZ3 122 VEJOS TRAKTORIUS Z FORCE techniniai duomenys:

 • Darbinis plotis: 122 cm, tvirtas virintas pjovimo mazgas
 • Variklis: 726 cc Kawasaki OHV V-Twin
 • Maks. Galia: 22 AG
 • Nominali galia: 12kW @ 2400rpm
 • Pavara: 2x hidrostatinė, valdoma pedalu
 • Kuro bakas: 17 l
 • Žolės rinktuvas: papildomas priedas, (užsakoma atskirai), užs.nr. 19A70011100
 • Mulčiavimo komplektas: papildomas priedas, (užsakoma atskirai), užs.nr. 19A70016100
 • Ratai: 13'x 5'' priekyje ir 18x 8,5'' gale
 • Masė (apyt.): 312 kg
 • Matmenys: 194 x 124 x 118 cm
 • Pjovimo aukštis: 25 - 102 mm
 • Apsisukimo spindulys: 0 cm

buvęs modelis SZ 48 Z FORCE

ŽIŪRĖTI:

GARANTIJA 3 metai

Grįžti atgal
Naujienų prenumerata
facebook.com/rankis.lt
JAU 3 METUS IŠ EILĖS DŽIAUGIAMĖS IR DIDŽIUOJAMĖS, KAD MŪSŲ KOLEKTYVAS - RANKIS.LT - YRA NR. 1 CUBCADET PARDAVĖJAS VISOJE LIETUVOJE!!!
ECHO 5 METAI GARANTIJA
sodo ekspertai.lt
MB "TVIRTAS MAZGAS"
METABO AKCIJOS!!!
lailazoo.lt