% Akcijinės kainos galioja tik užsakant Internetu! %

Originalūs
kokybiški
Įrankiai
Įrankiams
suteikiama
garantija
Pristatymas
visoje
Lietuvoje
+370 605 80006

Gamintojai
AGRI-FABAl-KOAMBER-LINEAmbrogioARIENSARNOLDASTORAWELCOBAHCOBANNERBELLBERNARDOBgs-technicBLACK & DECKERBortBoschBRENNENSTUHLCRAFTSMANCST BergerCub CadetDawerDEDRADefortDewaltDIMEXDOLMARDORMAKDremelМогилёвлифтмашEchoENARERBAEUROLFISKARSFLEXFlexo TrimFOGOGEKOGraphiteGrizzlyGROWAYGudnordHANDERHitachiHOBOTHondaHYMERIkra MogatecIMETINGERSOLL RANDKarcherKINGRONYKiporKrafTDeleLantmännenLEMANMakitaMAKTECMamibotMAR-POLMasterMCCULLOCHMESTOMetaboMilwaukeeMORIMTDNEATO ROBOTICSNEOOMAXOREGONOZAKIParrot MiniDronesPASLODEPirotecPubertRATIOPARTSRATOREDOKRUBIRURISScheppachSDMOShindaiwaSkilSOLO by AL-KOStabilaStanleyStigaStomerStromSUPTECTELESTEPSTELWINTEXASTIELBURGERTONINO LAMBORGHINITOPEXTORINTURANURALETSVariVARTAWIPERWolf GartenWorxYato

Apie mus

Mūsų, UAB Rankis, kolektyvas įrankių ir sodo technikos srityje dirba jau daugiau nei 16 metų.

Mes atstovaujame garsiausius ir populiariausius pasaulinius gamintojus:

 MAKITA, BOSCH, METABO, HITACHI, DEWALT, SBM-GROUP, ECHO, KARCHER , MASTER

ir kt.

Mūsų misija -  dirbti kliento labui. Mes stengiamės pristatyti galutiniam vartotojui tik kokybiškiausias prekes ir įrankius už geriausią kainą. Visada rūpinames, kad klientai gautų išsamią informaciją apie mūsų nuolat augančio asortimento prekes, įrankius, techniką.


Tobulindami savo veiklą, nuolat dalyvaujame apmokymuose, kas padėda mums profesionaliai patarti ir pasiūlyti tinkamiausią prekę Jums.

2017 metais tapome geriausiais Cub Cadet pardavimo rezultatų sausio-birželio mėnesių periode pasiekę atstovai Lietuvoje! 

Mes atliekame garantinį ir pogarantinį įrankių bei technikos servisą, teikiame reikiamas detales.

Mūsų kolektyvas nuolat plečiasi, siekdamas pagrindinio mūsų tikslo - garantuoti savo klientams tik kokybiškas prekes, už geriausią kainą ir trumpiausią pristatymo laiką.

 

                                                                                                  UAB ''Rankis" komanda

Rankis: elektriniai, mechaniniai, akumuliatoriniai, benzininiai įrankiai ir sodo technika profesionalams ir netik.  

Naujienų prenumerata
facebook.com/rankis.lt
JAU 3 METUS IŠ EILĖS DŽIAUGIAMĖS IR DIDŽIUOJAMĖS, KAD MŪSŲ KOLEKTYVAS - RANKIS.LT  - YRA NR. 1 CUBCADET PARDAVĖJAS VISOJE LIETUVOJE!!!
ECHO 5 METAI GARANTIJA
sodo ekspertai.lt
MB "TVIRTAS MAZGAS"
METABO AKCIJOS!!!
lailazoo.lt