% Akcijinės kainos galioja tik užsakant Internetu! %

Originalūs
kokybiški
Įrankiai
Įrankiams
suteikiama
garantija
Pristatymas
visoje
Lietuvoje
+370 605 80006

Gamintojai
AGRI-FABAl-KOAMBER-LINEAmbrogioARIENSARNOLDASTORAWELCOBAHCOBANNERBELLBERNARDOBgs-technicBLACK & DECKERBortBoschBRENNENSTUHLCRAFTSMANCST BergerCub CadetDawerDEDRADefortDewaltDIMEXDOLMARDORMAKDremelМогилёвлифтмашEchoENARERBAEUROLFISKARSFLEXFlexo TrimFOGOGEKOGraphiteGrizzlyGROWAYGudnordHANDERHitachiHOBOTHondaHYMERIkra MogatecIMETINGERSOLL RANDKarcherKINGRONYKiporKrafTDeleLantmännenLEMANMakitaMAKTECMamibotMAR-POLMasterMCCULLOCHMESTOMetaboMilwaukeeMORIMTDNEATO ROBOTICSNEOOMAXOREGONOZAKIParrot MiniDronesPASLODEPirotecPubertRATIOPARTSRATOREDOKRUBIRURISScheppachSDMOShindaiwaSkilSOLO by AL-KOStabilaStanleyStigaStomerStromSUPTECTELESTEPSTELWINTEXASTIELBURGERTONINO LAMBORGHINITOPEXTORINTURANURALETSVariVARTAWIPERWolf GartenWorxYato

Stabila LAR-100

StabilaStabila LAR-100
Stabila LAR-100Stabila LAR-100
Kainos klausti el.paštu arba telefonu
Pristatymo kaina: 9.00
Pristatymo laikas: 1-4d.d

LAR-100 lazerinio nivelyro komplektas STABILA

Stabila LAR-100
Savaime niveliuojantis, automatinis sukimosi (rotacinis) lazeris greitam, tiksliam darbui.

Stabila LAR-100
Horizontalus ir vertikalus pastatymas ant stovo. niveliavimo konsolės. grindų ir t.t. Motoru valdoma niveliavimo automatika. skirta didesniam tikslumui. Kontroliuojamas ± 5° pasvirimo nuo ašies nustatymas. Nuolatinis niveliavimo pakoregavimas – pašalinama vibracijos įtaka. Tvirtas apsauginis lankelis ir guminiai atlankai. Komfortabilus distancinis valdymas. Tiekimo komplektas: LAR 100. distancinio valdymo prietaisas. imtuvas su laikikliu. lazeriniai vaizdo akiniai. tikslinio taško plokštė su matavimo liniuote. lagaminėlis.

Stabila LAR-100
Lazerio klasė 2
Galingumas < 1 mW
Lazerio bangos ilgis 635 nm
Tipiškas tikslumas ± 0,1 mm/m
Imtuvo darbinė zona 300 m* (* - esant idealioms matavimo sąlygoms)
Baterijų eksploatacijos trukmė Apie 120 val.
Garantinis laikotarpis 12 mėnesių

Grįžti atgal
Naujienų prenumerata
facebook.com/rankis.lt
JAU 3 METUS IŠ EILĖS DŽIAUGIAMĖS IR DIDŽIUOJAMĖS, KAD MŪSŲ KOLEKTYVAS - RANKIS.LT  - YRA NR. 1 CUBCADET PARDAVĖJAS VISOJE LIETUVOJE!!!
ECHO 5 METAI GARANTIJA
sodo ekspertai.lt
MB "TVIRTAS MAZGAS"
METABO AKCIJOS!!!
lailazoo.lt